Strażacy na sportowo

Dodano: 16.12.2009
A A A
W dniu 12 grudnia 2009 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się I Otwarty Turniej Strażaków w Tenisie Stołowymo Puchar Wójta Gminy Jasło. W turnieju wzięły udział zespoły z 9 jednostek OSP z terenu Gminy Jasło, gminy Kołaczyce oraz Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.
W dniu 12 grudnia 2009 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się I Otwarty Turniej Strażaków w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Jasło. W turnieju wzięły udział zespoły z 9 jednostek OSP z terenu Gminy Jasło, gminy Kołaczyce oraz Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.


Turniej rozegrano w kategoriach zespołowej i indywidualnej.

W kategorii drużynowej zwyciężyli:
I miejsce drużyna z PSP Jasło w składzie: Wiesław Latoszek, Adam Durał, Paweł Moszkowicz,
II miejsce drużyna z OSP Trzcinica w składzie: Kogut Waldemar, Suchan Sebastian, Kopacz Kamil,
III miejsce drużyna z OSP Bierówka w składzie: Betlej Jan, Oszajca Marek, Fortuna Bogdan.

W kategorii indywidualnej zwyciężyli:
I miejsce - Adam Durał ,
II miejsce - Paweł Roszkowicz
II miejsce - Oszajca Marek

Dla zwycięzców ufundowano nagrody rzeczowe oraz puchary i dyplomy, które wręczyli Wójt Gminy Stanisław Pankiewicz, Skarbnik Gminy Janusz Pawlik, Radny Powiatu Jasielskiego Tadeusz Gorgosz, Radny Gminy Jasło Świszcz Roman, Dyr. Zespołu Szkół w Trzcinicy Ewa Skuba, sołtys Trzcinicy Jerzy Żurowski oraz Naczelnik OSP Trzcinica Wacław Gorgosz.

Dużą pomoc w zorganizowaniu turnieju okazali: Dziedzic Kazimierz, Świszcz Roman, Stanisław Marszałek, Tadeusz Kwilisz , Tadeusz Gorgosz oraz sołtys Trzcinicy Jerzy Żurowski.
A. Rutyna

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner