Czas na aktywność w gminie Jasło

Dodano: 17.12.2009
A A A
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle z dniem 31.12.2009 r. kończy realizację projektu pt .”Czas na aktywność w gminie Jasło”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Skierowany był do 15 kobiet korzystających ze świadczeń pomocy społecznej z terenu gminy Jasło.Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle z dniem 31.12.2009 r. kończy realizację projektu pt .”Czas na aktywność w gminie Jasło”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Skierowany był do 15 kobiet korzystających ze świadczeń pomocy społecznej z terenu gminy Jasło.
Panie uzupełniły kompetencje w zakresie aktywnego poszukiwania pracy oraz kompetencje podstawowe dnia codziennego. Uczestniczki podniosły swoje kwalifikacje zawodowe - 8 ukończyło kurs kucharza, 7 sprzedawcy z obsługą kas fiskalnych. Oferowane formy wsparcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.W środę 16 grudnia odbyło się spotkanie podsumowujące projekt, na którym obecni byli zaproszeni goście, pracownicy GOPS oraz uczestniczki projektu. Paniom wręczono certyfikaty ukończenia kursów.
Mając na uwadze duże zainteresowanie udziałem w projekcie, GOPS w Jaśle przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu w 2010 r.

R. Wachel
GOPS w Jaśle


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności