Biblioteka jak pracownia ozdób świątecznych

Dodano: 04.01.2010
A A A
Gwiazdki, kolczatki, bombki, stroiki i wiele innych niepowtarzalnych ozdób choinkowych można było zobaczyć i własnoręcznie wykonać na zajęciach z cyklu ,,Piątkowe hece w bibliotece".
Gwiazdki, kolczatki, bombki, stroiki i wiele innych niepowtarzalnych ozdób choinkowych można było zobaczyć i własnoręcznie wykonać na zajęciach z cyklu ,,Piątkowe hece w bibliotece".W grudniu Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zmieniła się w prawdziwą pracownię ozdób świątecznych. Zimowy czas i ciekawa grudniowa oferta sprawiły, iż wiele osób właśnie w bibliotece spędzało wolne piątkowe wieczory. Dzięki temu powstały przeróżne, oryginalne dekoracje, fantazyjnie malowane bombki i pachnące świątecznym drzewkiem stroiki.
Na zajęciach nie zabrakło także dobrej książki. Głośne czytanie fr. ,,Nieznanych przygód Mikołajka" autorstwa Goscinny Sempe sprawiło dzieciom dużo frajdy i radości.Spotkania z cyklu "Piątkowe hece w bibliotece" będą kontynuowane w 2010 r. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach plastyczno-literackich i głośnym czytaniu książek z kolekcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.

Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności