Z kolędą w domu

Dodano: 18.01.2010
A A A
Dzieci należące do Ogniska Misyjnego działającego przy Parafii Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy pod opieką animatorki p. I.Gorczyca już po raz drugi wyruszyły z „Kolędą Misyjną”
Dzieci należące do Ogniska Misyjnego działającego przy Parafii Przemienienia Pańskiego i Św. Doroty w Trzcinicy pod opieką animatorki p. I. Gorczyca już po raz drugi wyruszyły z „Kolędą Misyjną”. W dniach od 27-30 grudnia 2009r wędrowali po naszej parafii. Śpiewali kolędy, przedstawiali scenkę „Z kolędą w domu”.Niestety parafia jest duża, stąd też nasza grupa mogła dotrzeć tylko do niektórych domów. Mimo mrozu zimna i zmęczenia dzieci nie poddawali się i szli dalej. Wszędzie przyjmowano nas serdecznie, obdarowywano słodyczami i owocami. W niektórych domach fotografowano nas z domownikami w otoczeniu wystrojonej choinki. Czas kolędy bardzo nas ubogacił. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Zapraszano dzieci na kolędowanie w przyszłym roku.
Dochód z kolędy został przeznaczony na cel szlachetny.

Irena GorczycaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności