Warsztaty w Rymanowie

Dodano: 08.02.2010
A A A
Bibliotekarze z województwa podkarpackiego oraz przedstawiciele urzędów gmin uczestniczyli w pierwszej rundzie Programu Rozwoju Bibliotek, tym razem w Rymanowie.
W ramach Programu Rozwoju Bibliotek w dniach 4 - 5 luty 2010 roku w zajeździe - ośrodku szkoleniowym "Jaś Wędrowniczek" w Rymanowie spotkali się bibliotekarze z województwa podkarpackiego, uczestniczący w pierwszej rundzie Programu oraz przedstawiciele urzędów gmin.


Trenerzy ze Stowarzyszenia CAL omówili podczas szkolenia drugi moduł programu pt. "Biblioteka jako miejsce zasobów wiedzy i kultury". Bibliotekarze zapoznali się z mapą zasobów wiedzy i kultury, metodami technik badawczych potrzeb społeczności lokalnej, diagnozą i planem działania. Podczas pracy grupowej zostały dokonane diagnozy i analizy potrzeb czytelniczych społeczności gminnej. W szkoleniu udział wzięli m.in. pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach i filii GBP w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach, jak również przedstawiciel Urzędu Gminy Jasło.

Następny zjazd szkoleniowy odbędzie się już na początku marca w ośrodku szkoleniowym w Lubeni.

S. Ablewicz, GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner