Pobawimy się w teatr? czyli FERIE W BIBLIOTECE

Dodano: 09.02.2010
A A A
Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zaprasza dzieci na zajęcia feryjne
Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zaprasza dzieci na zajęcia feryjne, które w 2010 r. odbędą się pod hasłem POBAWIMY SIĘ W TEATR?
Dla dzieci, które spędzają ferie w domu i mają ochotę pobawić się z nami, własnoręcznie stworzyć lalkę teatralną, na chwilkę stać się aktorem, scenarzystą czy reżyserem, przygotowaliśmy cykl spotkań o tematyce teatralnej.Sztuka tworzenia kukiełek, zajęcia z animacji, wspólne wymyślanie scenariusza i przygotowywanie przedstawienia to tylko niektóre z propozycji na spędzenie zimowego czasu w bibliotece. Ponadto proponujemy głośne czytanie, gry i zabawy integracyjne, wirtualne podróże po Internecie, zajęcia plastyczne, a także wspólny wyjazd do Teatru W. Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl „O dwóch takich co ukradli księżyc”.

FERIE Z BIBLIOTEKĄ będą okazją do wspaniałej zabawy – ZAPRASZAMY !!!!!Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności