Biblioteczny Ośrodek Komunikacji Społecznej

Dodano: 04.03.2010
A A A
W ramach Programu Rozwoju Bibliotek w dniach 1 - 3 marzec 2010 roku w ośrodku szkoleniowym w Lubeni spotkali się po raz trzeci bibliotekarze z województwa podkarpackiego, uczestniczący w pierwszej rundzie Programu oraz przedstawiciele urzędów gmin i liderzy.
W ramach Programu Rozwoju Bibliotek w dniach 1 - 3 marzec 2010 roku w ośrodku szkoleniowym w Lubeni spotkali się po raz trzeci bibliotekarze z województwa podkarpackiego, uczestniczący w pierwszej rundzie Programu oraz przedstawiciele urzędów gmin i liderzy.

Trenerzy ze Stowarzyszenia CAL omówili podczas szkolenia trzeci moduł programu pt. "Współpraca i komunikacja". Bibliotekarze zapoznali się z wizją BOKS, uczyli się etapów tworzenia i form zawiązywania partnerstwa, zapoznawali się z pomysłami na aranżowanie wnętrza biblioteki. Podczas wspólnej pracy zostały omówione korzyści i zagrożenia jakie niesie z sobą partnerstwo.


W szkoleniu udział wzięli m.in. pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach i filii GBP w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach, jak również ich Partnerzy z GBP w Skołyszynie, Jasienicy Rosielnej i Roźwienicy oraz Liderka - działaczka społeczna i poetka ludowa Pani Maria Tomasik.

Podczas zajęć uczestnicy wymienili się doświadczeniami, jak również dowiedzieli się w jaki sposób szukać dobrych rozwiązań w organizacjach należących do partnerstwa. Następny zjazd szkoleniowy odbędzie się już w kwietniu w ośrodku szkoleniowym w Lubeni.S. Ablewicz, GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności