Ferie w bibliotece

Dodano: 03.03.2010
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zorganizowała szereg ciekawych i wesołych spotkań warsztatowych, w ramach programu "Pożyteczne Ferie 2010".
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zorganizowała szereg ciekawych i wesołych spotkań warsztatowych, w ramach programu "Pożyteczne Ferie 2010". Warsztaty te potwierdzają, że ferie nie muszą być nudne, a odrobina zaangażowania, dobrego humoru i uśmiechu na twarzy sprzyja powstawaniu niezwykłych prac plastycznych. Na zajęciach poznano sztukę orgiami modułowe, jak również na dzieci czekało wiele niespodzianek, konkursów, quizów, zagadek i zabaw ruchowych.
Dużo zabawy i uśmiechu sprawiły dzieciom zajęcia teatralne i warsztaty malarskie prowadzone przez Rozalię i Zbigniewa Kolanko. Wykonane prace charakteryzują się dużą fantazją i umiejętnością plastyczną młodych ludzi, niektórzy odkrywają ukryte talenty, a przede wszystkim otwierają się na świat i innych ludzi.Prowadzone warsztaty sprzyjają nawiązywaniu nowych przyjaźni, a pogadanki i dyskusje o przeczytanych książkach pogłębiają wartości życiowe, uczą szacunku, tolerancji i zaufania. Podczas spotkań młodzi czytelnicy wykonali ilustracje do bajki autorstwa Zofii Macek, która w maju 2010 roku ukaże się drukiem.

Dotychczas w feryjnych spotkaniach udział wzięło 106 czytelników.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za ufundowanie materiałów plastycznych.S. Ablewicz, GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner