Zakończenie cyklu turniejów IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym

Dodano: 15.03.2010
W sobotę 13 marca 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się IV turniej z cyklu turniejów o IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Wcześniej turnieje zostały rozegrane w Trzcinicy, Warzycach i Osobnicy.
W sobotę 13 marca 2010 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Szebniach odbył się IV turniej z cyklu turniejów o IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Wcześniej turnieje zostały rozegrane w Trzcinicy, Warzycach i Osobnicy.

We wszystkich turniejach wzięło udział 502 uczestników w 8 kategoriach wiekowych. Łącznie w końcowej punktacji sklasyfikowano 219 uczestników. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego turnieju, ponieważ do klasyfikacji końcowej zaliczane były 3 najlepsze wyniki z 4 turniejów. Po rozegraniu turnieju w Szebniach odbyło się uroczyste podsumowanie IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Statuetki za miejsca od 1 -3, 112 pamiątkowych medali z nadrukiem „IV Grand PRIX 2010 Gminy Jasło”, dyplomy oraz 112 nagród rzeczowych za miejsca od 1 – 16 w klasyfikacji końcowej wręczali przedstawiciele sponsorów turnieju: Łucjan Wota – Dyrektor Podkarpackiego Banku Spółdzielczego Oddział w Jaśle, Przemysław Baciak – Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło, Mariusz Warchoł – Dyrektor ING Bank Śląski S.A Oddział ds. Korporacyjnych w Rzeszowie, Paweł Pliszyło - Kierownik SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle oraz organizator turnieju - Stanisław Pankiewicz – Wójt Gminy Jasło. Na zakończenie Wójt Stanisław Pankiewicz wręczył sponsorom nagród pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy z podziękowaniem. Docenieni zostali także przedstawiciele mediów, którzy również otrzymali pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy z podziękowaniem za wsparcie medialne IV Grand PRIX 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.

Najlepsi w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:

• Kategoria – szkoły podstawowe - dziewczęta
I. Bachta Marzena – SP Niepla – Gmina Jasło
II. Śliwa Barbara – SP Warzyce – Gmina Jasło
III. Zając Monika – SP Warzyce – Gmina Jasło
  • Kategoria – szkoły podstawowe - chłopcy
I. Czajka Kamil – SP Warzyce – Gmina Jasło
II. Pazdan Wojciech – SP Nawsie – Gmina Wielopole Skrzyńskie
III. Mikołajewicz Konrad – SP Szebnie – Gmina Jasło
  • Kategoria – szkoły gimnazjalne - dziewczęta
I. Juszczyk Kamila – Gimnazjum Trzcinica – Gmina Jasło
II. Piskorz Karolina – Gimnazjum Opacie – Gmina Jasło