Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Wolicy

Dodano: 16.03.2010
W dniu 15.03.2010r. w Wolicy odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej. Wzięło w nim udział 36 uczniów z terenu gminy Jasło.
W dniu 15.03.2010r. w Wolicy odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej. Wzięło w nim udział 36 uczniów z terenu gminy Jasło.
Turniej przeprowadzono w dwóch kategoriach - szkoły gimnazjalne i szkoły podstawowe, w których zwyciężyli:

• Kategoria - szkoły gimnazjalne:
I miejsce Mateusz Mastej – Gimnazjum w Szebniach
II miejsce Sabina Gwoździańska - Gimnazjum w Trzcinicy
II miejsce Patrycja Dziedzic – Gimnazjum w Trzcinicy

• Kategoria - szkoły podstawowe:
I miejsce Gabriela Kaleta – Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle
II miejsce Paulina Myśliwiec - Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy
III miejsce Jakubik Michał – Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy

Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy, które wręczyli Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz, Przewodniczący Rady Gminy Wojciech Piękoś, Komendant Powiatowy PSP - Wiesław Latoszek, Prezes Zarządu Gminnego OSP Adam Rozmus oraz organizator Turnieju i opiekun z ramienia Zarządu Gminnego OSP jego Wiceprezes Józef Dziedzic. Ponadto w turnieju uczestniczyli Kierownik Posterunku Policji w Jaśle Robert Szot, Przewodniczący Komisji rewizyjnej Zarządu Gminnego Stanisław Hap, Komendant Gminny OSP Jerzy Sankowski, Sekretarz Zarządu Gminnego Adam Rutyna oraz prezesi z jednostek OSP i opiekunowie z poszczególnych szkół.
Turniej odbył się w Domu Ludowym w Wolicy, który udostępnił, przygotował i zadbał o poczęstunek dla uczestników sołtys Wolicy Krzysztof Myśliwiec wraz z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich.