Wiosenne inspiracje w bibliotece

Dodano: 30.03.2010
A A A
Nastrojowo i kolorowo zrobiło się w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy za sprawą prac plastycznych, które powstały na zajęciach z cyklu: „Piątkowe hece w bibliotece”.
Nastrojowo i kolorowo zrobiło się w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy za sprawą prac plastycznych, które powstały na zajęciach z cyklu: „Piątkowe hece w bibliotece”. Młodzi pasjonaci dobrej książki i wszelkich sztuk plastycznych spotykali się by zgłębić swoją wiedzę w zakresie bibułkarstwa. Inspiracją dla uczestników była piękna, wiosenna pogoda za oknem i zbliżający się czas Świąt Wielkanocnych. W piątkowe, marcowe popołudnia powstały niezwykłe kompozycje kwiatów z bibuły, wielkanocne palmy z krepiny i kolorowe pisanki – oklejanki.Podczas zajęć nie zabrakło także rozmów o książkach i głośnego czytania w ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. W marcu zachęcaliśmy młodych do sięgnięcia po cykl książek M. Musierowicz pt: ,,Jeżycjada”. Głośne czytanie fr. pierwszego tomu pt: „ Szósta klepka” o przygodach zakompleksionej, aczkolwiek interesującej Czesi Żak być może zachęci szczególnie młode czytelniczki do poznania kolejnych tomów tego bestselleru.

Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności