Program Rozwoju Bibliotek

Dodano: 23.04.2010
A A A
Do bibliotek Gminy Jasło dotarł sprzęt komputerowy z Fundacji Społeczeństwa Informacyjnego o wartości 22 tysięcy złotych. Zapraszamy do bibliotek i bezpłatnego korzystania z Internetu.
W dniach 8 i 9 kwiecień 2010 roku do czterech bibliotek Gminy Jasło dotarł sprzęt komputerowy z Fundacji Społeczeństwa Informacyjnego o wartości 22 tysięcy złotych.
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach w ubiegłym roku zakwalifikowała się do I rundy Programu Rozwoju Bibliotek. W ramach zadania bibliotekarki uczestniczą w wyjazdowych szkoleniach z zakresu planowania pracy biblioteki oraz specjalistycznych szkoleniach z obsługi otrzymanego sprzętu. Udział w projekcje ma na celu szczególne wzmocnienie roli filii bibliotecznych z małych miejscowości poprzez przekazanie nowoczesnego sprzętu komputerowego, który jest udostępniany osobom przychodzącym do bibliotek.
Dostarczony w ramach Programu sprzęt multimedialny i teleinformatyczny z oprogramowaniem przekazanym nieodpłatnie przez Microsoft Corporation oraz projektory i urządzenia peryferyjne - dodadzą bibliotece atrakcyjności i ułatwią współpracę z społecznością lokalną.

Zapraszamy do Bibliotek i bezpłatnego korzystania z Internetu.


S. Ablewicz- GBP w Jaśle z/s w Szebniach


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner