GŁOŚNE CZYTANIE I DECOUPAGE DLA MAMY

Dodano: 21.05.2010
A A A
„Decoupage dla mamy” – pod takich hasłem odbyły się warsztaty plastyczne zorganizowane przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy. Uczestnikami zajęć były dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, które wraz z wychowawcą, w czwartkowe przedpołudnie 20 maja odwiedziły bibliotekę.
„Decoupage dla mamy” – pod takich hasłem odbyły się warsztaty plastyczne zorganizowane przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy. Uczestnikami zajęć były dzieci z kl. I Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, które wraz z wychowawcą, w czwartkowe przedpołudnie 20 maja odwiedziły bibliotekę.


W ramach zajęć, młodzi artyści poznali podstawy tej niezwykle ciekawej techniki, czego efektem były powstałe oryginalne obrazki wykonane na sklejce. Dzieci zgodnie stwierdziły, że będzie to doskonały prezent z okazji Dnia Matki, nietypowy drobiazg, małe rękodzieło.
W ramach zbliżającego się IX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odbyło się głośne czytanie wierszy polskich autorów J. Tuwima i J. Brzechwy, a także pogadanka na temat akcji Cała Polska czyta dzieciom, którą od kilku lat prężnie realizuje biblioteka. Ponadto dzieci zwiedziły placówkę i zapoznały się z pracą bibliotekarza, a także rolą biblioteki w środowisku lokalnym.

Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner