Mammografia to nie moda, to mądrość!

Dodano: 05.07.2010
A A A
Wszystkie ubezpieczone Panie od 50 do 69 roku życia mogą wykonać bezpłatne badania mammograficzne w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle. Nie trzeba skierowania wystarczy zarejestrować się telefonicznie.
Mammografia to nie moda, to mądrość!

Zapraszamy wszystkie ubezpieczone Panie od 50 do 69 roku życia na bezpłatne badania mammograficzne ( przy określeniu wieku należy wziąć pod uwagę rok urodzenia, np. w tym roku -2010- programem profilaktyki raka piersi objęte są kobiety urodzone w latach 1941-1960). Badanie przysługuje Paniom co 24 miesiące. Kobieta, która spełnia powyższe kryterium programu, powinna zgłosić się na badanie, wcześniej rejestrując się telefonicznie w placówce realizującej program. Aby skorzystać z badań, nie jest potrzebne skierowanie ani zaproszenie ( jest ono jedynie przypomnieniem o konieczności wykonania badań profilaktycznych).

Zgłaszając się na mammografię należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz wcześniejsze zdjęcia mammograficzne (jeśli były wykonywane). Przed badaniem nie powinno używać się talku ani dezodorantu.

Najbliższym ośrodkiem, w którym Panie mogą bezpłatnie i bez skierowania wykonać mammografię jest:

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W JAŚLE
PRACOWNIA MAMMOGRAFII
JASŁO, UL. LWOWSKA 22
(13) 443 77 01


Dodatkowe informacje o programie:
Wojewódzki Ośrodek Koordynujący
Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi
przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. F. Chopina w Rzeszowie
Ul. Chopina 2
35-055 Rzeszów
tel./fax. 17 8666436
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności