Rozstrzygnięcie konkursu

Dodano: 16.07.2010
A A A
V edycja konkursu "Najładniejszy ogród w Gminie Jasło"


W czwartek 15 lipca 2010 r. wyłoniono zwycięzców V edycji gminnego konkursu na „Najładniejszy ogród w gminie Jasło”, organizowanego przez Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza. Celem konkursu było zachęcenie mieszkańców do dbałości o środowisko naturalne poprzez zwrócenie uwagi na najbliższe otoczenie. Wójt Gminy Jasło podziękował wszystkim za udział w konkursie i wyraził słowa uznania za ich codzienny trud.

Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach:

  • Najładniejszy ogród w gospodarstwie rolnym

I miejsce – Maria Twarduś, zam. NieplaII miejsce – Edyta Zajchowska, zam. Chrząstówka


III miejsce –Marek Gruszkoś, zam. Niepla  • Najładniejszy ogród przydomowy.

I miejsce – Helena Jarecka, zam. TrzcinicaII miejsce – Barbara Kiełtyka, zam. ŻółkówPierwsze miejsca zostały uhonorowane przepięknymi huśtawkami ogrodowymi, natomiast drugie i trzecie miejsca nagrodzono wysokiej klasy praktycznymi grilami ogrodowymi.

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani dyplomami oraz praktycznymi poradnikami dla ogrodników. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.M. Czech
UG Jasło


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner