Informacje sportowe

Dodano: 27.07.2010
A A A
Zawody w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasło

W dniu 25 lipca 2010 r. na stadionie sportowym w Osobnicy odbył się Turniej Piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasło. W turnieju wzięły udział 4 drużyn z terenu Gminy Jasło : LKS SPARTA Osobnica, LKS Trzcinica, LKS Warzyce, LKS JASIOŁKA Szebnie.
Rywalizacja odbywała się systemem pucharowym. W wyniku losowania o wejście do finału spotkały się drużyny z Szebni i Trzcinicy oraz Osobnicy i Warzyc. Po bardzo zaciętych i wyrównanych meczach, które mimo padającego deszczu stały na wysokim poziomie, do finału awansowały drużyny z Szebni i Warzyc. W finale drużyna z Szebni pokonała drużynę z Warzyc 2:0 .
Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

1. LKS JASIOŁKA Szebnie.

2. LKS Warzyce.

3. LKS SPARTA Osobnica.

4. LKS Trzcinica.Wszystkim drużynom uczestniczącym w Turnieju zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Zwycięska drużyna z Szebni otrzymała okazały puchar.

Nagrody w postaci dyplomów, oraz upominków otrzymali także:

  • najlepszy bramkarz – Dariusz Leśniak z Szebni,
  • król strzelców ( 4 bramki ) – Artur Bienia z Osobnicy.Mecze prowadzili sędziowie zrzeszeni w Okręgowym Związku Piłki Nożnej.
Turniej przebiegał sprawnie, w miłej i sportowej atmosferze.

M. Zajchowski


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności