Piłka plażowa w Niegłowicach

Dodano: 18.08.2010
III Turniej Piłki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Jasło odbył się w niedzielę 15 sierpnia w Niegłowicach
W niedzielę, 15.08.2010r. obok Domu Ludowego w Niegłowicach odbył się III Turniej Piłki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Jasło.

W turnieju, który został rozegrany systemem brazylijskim udział wzięło 13 drużyn z takich miejscowości jak: Niegłowice, Osobnica, Jasło, Dębowiec, Łężyny, Jabłonica i Zarzecze.
Sędziował Pan Jacek Kiełtyka.
Przeprowadzony został w miłej, sportowej atmosferze, wyłonił zwycięzców którzy otrzymali puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Pierwsze miejsce w turnieju zdobyła drużyna z Dębowca: Michalski Sebastian i Plis Michał. Drugie miejsce zdobyła drużyna z Osobnicy: Budziak Jacek i Dziedzic Andrzej, a miejsce trzecie drużyna z Zarzecza: Augustyn Mateusz i Pyznar Paweł.

J. Łaba