Wakacje bez nudy

Dodano: 19.08.2010
A A A
Młodzież chętnie spędza czas w świetlicy wiejskiej w Niepli
Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą pogodą. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia ale i na wspaniałe przygody. Każdy ma jakieś plany - jak miło i przyjemnie spędzić te dwa wakacyjne miesiące.

Młodzież miło spędza czas m.in. w Świetlicy w Niepli, która oferuje bogaty program zajęć:
  • zajęcia manualno - techniczne - dzieci i młodzież poznała technikę plastyczną zwaną DECOUPAGE a także wykonywały kartki okolicznościowe - Quilling,
  • zajęcia komputerowe,
  • zajęcia edukacyjne,
  • zajęcia sportowe.W ramach zajęć w świetlicy wspólnie z dziećmi został wykonany wieniec dożynkowy. Przy pracach pomogli również Pan Kazimierz Bachta Radny Gminy Jasło, Panie Polar Czesława, Bachta Maria i Przewodnicząca KGW w Niepli Pani Barbara Owsiak.G. Kiszka
Świetlica w Niepli


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności