Dodano: 15.09.2010
W związku z planowanym od 4-29 października 2010 r. naborem na działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Jasło zainteresowanych złożeniem wniosku o przyznanie pomocy na w/w działania na bezpłatne szkolenia
W związku z planowanym od 4-29 października 2010 r. naborem na działania
„Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”
Stowarzyszenie pn. Lokalna Grupa Działania Nowa Galicja

zaprasza wszystkich mieszkańców gmin: Dębowiec, Jasło, Kołaczyce, Osiek Jasielski, Tarnowiec zainteresowanych złożeniem wniosku o przyznanie pomocy na w/w działania na bezpłatne szkolenia, które odbędą się :

• 20 września 2010 r. (poniedziałek) godz. 16.00 w budynku Urzędu Gminy w Dębowcu
  • 21 września 2010 r. (wtorek) godz. 16.30 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku Jasielskim
  • 24 września 2010 r. (piątek) godz. 16.00 w budynku Urzędu Gminy w Jaśle
  • 27 września 2010 r. (poniedziałek) godz. 16.00 w budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu
  • 1 października 2010 r. (piątek) godz. 16.00. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołaczycach-(sala bankietowa)

Dla zainteresowanych beneficjentów odbędą się również w ustalonym wspólnie terminie spotkania dotyczące zasad i instrukcji wypełniania wniosków prowadzone przez eksperta z ODR w Boguchwale. Terminy szkoleń będą dostępne na stronie internetowej stowarzyszenia.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie www.nowagalicja.itl.pl oraz pod nr tel. 515 205 894.