PIĄTKOWY MIX, czyli jestem w bibliotece.

Dodano: 28.09.2010
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach - Filia w Trzcinicy w roku szkolnym 2010/2011 realizuje cykl zajęć plastyczno-literackich dla dzieci i młodzieży pt: PIĄTKOWY MIX czyli jestem w bibliotece.

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach - Filia w Trzcinicy w roku szkolnym 2010/2011 realizuje cykl zajęć plastyczno-literackich dla dzieci i młodzieży
pt: PIĄTKOWY MIX czyli jestem w bibliotece.


Właśnie dobiegły końca wrześniowe spotkania, które były dla uczestników niezwykłą gimnastyką.Tematem minionych warsztatów była florystyka.
Młodzi artyści w pomysłowy i twórczy sposób wprowadzili złotą jesień do biblioteki. Powstały wspaniałe, oryginalne bukiety z żywych kwiatów, traw, liści, które połączone z różnymi bukieciarskimi ozdobnikami dały niesamowity efekt. Ponadto hobbyści mogli spróbować swoich sił w bibułkarstwie. Tym razem , pozostając pod wpływem pięknej jesiennej aury wykonane zostały słoneczniki z bibuły.
Zapraszamy wszystkie dzieci, te starsze i te młodsze, które chciałyby rozwijać swoją wyobraźnię w sposób kreatywny i pomysłowy, którym nieobca jest książka i biblioteka, a także wszystkich tych, których interesują niecodzienne techniki plastyczne na nasze twórcze zajęcia.
Warsztaty odbywają się w każdy piątek od godz. 15.00 w bibliotece w Trzcinicy. Ciekawe tematy spotkań, rozmowy o książkach, głośne czytanie i rozwijanie swoich plastycznych zainteresowań to tylko niektóre z propozycji piątkowego mixu w bibliotece.
Czytanie jest wielką przyjemnością,
ale czytanie połączone z twórczością staje się jeszcze większą przyjemnością.

Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności