Czas na aktywność w gminie Jasło

Dodano: 12.10.2010
A A A
Rozpoczął się kolejny kurs dla bezrobotnych kobiet z terenu gminy Jasło


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w związku z realizacją projektu pt. „Czas na aktywność w gminie Jasło” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego przeprowadza kolejne szkolenia i kursy zawodowe.
W październiku 2010 r. rozpoczął się ostatni kurs dla 24 uczestniczek - catering z obsługą przyjęć.
Panie, które wcześniej zdobyły umiejętności praktyczne z zakresu florystyki i obsługi kas fiskalnych uczą się pod okiem fachowców jak przygotowywać i podawać smaczne potrawy. Nabyte umiejętności wykorzystają nie tylko w domu ale przede wszystkim w poszukiwaniu pracy.
Uczestniczki projektu wyrażają ogromne zadowolenie z udziału w oferowanych formach wsparcia dlatego GOPS w Jaśle będzie aplikował o środki finansowe na dalsze szkolenia w 2011 r.GOPS JasłoCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności