Dodano: 14.10.2010
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października 2010r. odbyło się uroczyste spotkanie Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza z dyrektorami szkół z terenu Gminy Jasło.
„Najcenniejszym i najtrwalszym
podarunkiem jaki można dać dziecku –
jest wykształcenie”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października 2010 r. odbyło się uroczyste spotkanie Wójta Gminy Jasło Stanisława Pankiewicza z dyrektorami szkół z terenu Gminy Jasło.

Wójt Gminy na ich ręce złożył serdeczne podziękowania oraz słowa uznania za trud włożony w wychowanie młodzieży wszystkim pracownikom oświaty. Pogratulował sukcesów dydaktyczno – wychowawczych oraz opiekuńczych. Młodzieży szkolnej życzył powodzenia w osiąganiu zamierzonych celów oraz wiele radości i uśmiechu w ten piękny szkolny czas.