Śpiewać każdy może...

Dodano: 28.10.2010
Dom Ludowy w Warzycach po raz kolejny rozbrzmiał wspaniałymi głosami młodzieży z Gminy Jasło. 23 października br. odbył się Gminny Konkurs Piosenki dla dzieci ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych.
Dom Ludowy w Warzycach po raz kolejny rozbrzmiał wspaniałymi głosami młodzieży z Gminy Jasło. 23 października br. odbył się Gminny Konkurs Piosenki dla dzieci ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych. W konkursie wzięło udział dziesięcioro uczestników. Dzieci zaprezentowały bardzo trudny i wymagający repertuar jak zawsze sięgając szczytu swoich możliwości. Konkurs był wyrównany i Jury nie miało łatwego zadania. Wszystkie dzieci zostały słusznie wyróżnione.

Lista uczestników:

1. Ksenia Myśliwiec – Wolica
2. Gabriela Walczyk – Wolica
3. Sara Dereś – Chrząstówka
4. Dorota Filar – Trzcinica
5. Urszula Janiga – Trzcinica
6. Marlena Wiśniowska – Bierówka
7. Julia Kosiba – Warzyce
8. Klaudia Dybaś – Warzyce
9. Kamila Macieik – Szebnie
10. Sebastian Sikora – Niepla

Najlepszymi okazali się:

1. Kamila Macieik – śpiewając piosenkę „Powrócisz tu” Ireny Santor
2. Sebastian Sikora – śpiewając piosenkę „Nadzieja” Jana Pietrzaka
3. Marlena Wiśniowska – śpiewając piosenkę „Niech żyje bal” Maryli Rodowicz

W Jury zasiadali:

Eugeniusz Błasik
Maria Owsiak
Marta Filip

Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury oraz świetlica opiekuńczo-wychowawcza z Warzyc pod opieką Pani Jadwigi Zając.

www.warzyce.eu