Setne urodziny najstarszego mieszkańca Gminy Jasło

Dodano: 10.11.2010
Pan Władysław Oszajca z Chrząstówki obchodził setne urodziny 9 listopada 2010 r.
Pan Władysław Oszajca z Chrząstówki urodził się dokładnie 100 lat temu i jest najstarszym mieszkańcem Gminy Jasło.

W dniu urodzin (9 listopada 2010 r.) dostojnego Jubilata odwiedzili  liczni goście m.in. Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Witalis, przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jaśle i rodzina. Nie zabrakło toastu szampanem, tortu, kwiatów oraz życzeń zdrowia, uśmiechu i kolejnych jubileuszy.

Pan Władysław nie palił papierosów ani nie pił alkoholu. Całe życie ciężko pracował jako rolnik i cieśla, ma liczną rodzinę -  trzy córki, siedmioro wnuków oraz czternaścioro prawnuków.