I Sesja Rady Gminy Jasło

Dodano: 02.12.2010
A A A
1 grudnia 2010 r. o godz. 13.00 w świetlicy Urzędu Gminy w Jaśle odbyła się I Sesja Rady Gminy Jasło.
1 grudnia 2010 r. o godz. 13.00 w świetlicy Urzędu Gminy w Jaśle odbyła się I Sesja Rady Gminy Jasło. Piętnastu radnych VI kadencji otrzymało zaświadczenia o wyborze i złożyło ślubowanie.Zaświadczenie o wyborze z rąk przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej odebrał również wójt Stanisław Pankiewicz.W pierwszej części powołano Komisję Skrutacyjną i przeprowadzono tajne głosowanie na przewodniczącego Rady Gminy. Został nim Józef Dziedzic, który otrzymał większość głosów. 
W kolejnym tajnym głosowaniu wybrano trzech wiceprzewodniczących: Zofia Lazar, Stanisław Marszałek i Józef Leśniak.


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner