I Sesja Rady Gminy Jasło

Dodano: 02.12.2010
1 grudnia 2010 r. o godz. 13.00 w świetlicy Urzędu Gminy w Jaśle odbyła się I Sesja Rady Gminy Jasło.
1 grudnia 2010 r. o godz. 13.00 w świetlicy Urzędu Gminy w Jaśle odbyła się I Sesja Rady Gminy Jasło. Piętnastu radnych VI kadencji otrzymało zaświadczenia o wyborze i złożyło ślubowanie.

Zaświadczenie o wyborze z rąk przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej odebrał również wójt Stanisław Pankiewicz.

W pierwszej części powołano Komisję Skrutacyjną i przeprowadzono tajne głosowanie na przewodniczącego Rady Gminy. Został nim Józef Dziedzic, który otrzymał większość głosów.

W kolejnym tajnym głosowaniu wybrano trzech wiceprzewodniczących: Zofia Lazar, Stanisław Marszałek i Józef Leśniak.