Dodano: 06.12.2010
Wójt Gminy Jasło ogłasza nabór na rachmistrzów spisowych w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2011.
Wójt Gminy Jasło ogłasza nabór na rachmistrzów spisowych w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2011.
Kandydat na rachmistrza spisowego musi spełniać podstawowe wymagania stawiane rachmistrzom, a więc mieć ukończone 18 lat i posiadać co najmniej średnie wykształcenie. Jest to praca na ponad 3 miesiące i wymaga dyspozycyjności. Ze względu na specyfikę pracy rachmistrz powinien być w pełni sprawny fizycznie, posiadać umiejętności interpersonalne w postaci łatwego nawiązywania kontaktów, sprawnego i skutecznego komunikowania się z respondentami, wzbudzania zaufania wśród osób, z którymi będzie przeprowadzał wywiady.
Osoby zainteresowane mogą składać podania w dniach od 6 do 14 grudnia 2010 r.  w Urzędzie Gminy Jasło.
Osobą upoważnioną do kontaktów w tej sprawie jest Lider gminny - Piotr Grasela, tel. 13 4436636