Mikołajki na sportowo

Dodano: 09.12.2010
W Łaskach odbył się I Mikołajkowy Turniej w Tenisie Stołowym pod patronatem Wójta Gminy Jasło.
W Łaskach odbył się I Mikołajkowy Turniej w Tenisie Stołowym  w kategoriach uczniów szkół podstawowych i gimnazjum pod patronatem Wójta Gminy Jasło. Organizatorami byli sołtys, rada sołecka oraz radna sołectwa Łaski – Sobniów.

5 grudnia 2010 r. w Domu Strażaka w Łaskach 84 dzieci mile spędziło czas w mikołajkowej atmosferze a i prezentów nie zabrakło.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody zaś osoby zajmujące miejsca od I do III  uhonorowano dyplomami, pamiątkowymi statuetkami i medalami.

Wyniki:
  •     szkoła podstawowa
1 miejsce Krzysztof Zgrzebieniowski
2 miejsce Bartosz Zetlej
3 miejsce Katarzyna Machowska

•     gimnazjum
1 miejsce Katarzyna Szudy
2 miejsce Przemysław Zgrzebieniowski
3 miejsce Katarzyna Kmiecik

Oprócz turnieju  zorganizowano dla najmłodszych konkurs plastyczny, piosenki i tańca. Starsze dzieci zajęte były tematyką bezpiecznego poruszania się na drodze. Najstarsi zaś brali udział w konkursie dotyczącym zagrożenia życia i zdrowia – profilaktyka antyalkoholowa i antynarkotykowa.