Gmina Jasło na sportowo

Dodano: 20.12.2010
I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jasło

W sobotę 18 grudnia  br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy  odbył się I  Halowy Turniej   Piłki  Nożnej  o Puchar Wójta  Gminy Jasło.

W turnieju wzięło udział  5 drużyn z miejscowości Osobnica, Niegłowice, Niepla i 2 drużyny z Trzcinicy.  Drużyny rozgrywały mecze systemem  każdy z każdym.

Końcowa klasyfikacja  turnieju przedstawia się następująco:

1.      Osobnica
2.      Niepla
3.      Trzcinica  1
4.      Trzcinica  2
5.      Niegłowice

Trzem pierwszym drużynom Wójt Gminy Jasło  Stanisław Pankiewicz wręczył  okazałe pamiątkowe puchary.  Dodatkowo wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe (piłki ).

Przyznano  również dwa indywidualne wyróżnienia dla :
  •    Marka  Bary  z Osobnicy     - najlepszego  bramkarza,
  •    Tomasza  Nawracaja   z Niegłowic  – króla  strzelców .

Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem.  Odbywał się w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy  wykazywali wysokie umiejętności  i z  wielkim zaangażowaniem walczyli na boisku.