PRACOWNIA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH w bibliotece

Dodano: 21.12.2010
Zimowe, mroźne wieczory to czas, nie tylko na dobrą książkę, ale również hobby. W listopadzie i grudniu Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zmieniła się w prawdziwą pracownię ozdób świątecznych.

Zimowe, mroźne wieczory  to czas, nie tylko na dobrą książkę, ale również hobby. W listopadzie i grudniu Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy zmieniła się w prawdziwą pracownię ozdób świątecznych. Dogodny czas i ciekawa oferta sprawiły, iż wiele osób właśnie w bibliotece spędzało wolne piątkowe popołudnia.

Dzięki tym spotkaniom  powstały przeróżne, oryginalne dekoracje. W tym roku królowały fantazyjnie dekorowane kartki,  złote i połyskujące choinki z szyszek i orzechów, a także  śnieżynki, broszki i szkatułki  wykonane i dekorowane techniką quillingu, aniołki z krepiny  oraz  pachnące świątecznym drzewkiem stroiki.

Niektóre z prac zapewne ozdobą  niejeden świąteczny stół , być może  staną się także doskonałym podarkiem pod choinkę. Efekt tych  piątkowych warsztatów,   można zobaczyć także na świątecznej  wystawie  w FGBP w Trzcinicy.

Warsztaty  zostały sfinansowane   ze środków  pozyskanych w programie  Akademia Orange dla bibliotek.
Piątkowe spotkania dla hobbystów będą kontynuowane w 2011 r.

Zapraszamy na warsztaty  z cyklu PIĄTKOWY MIX czyli jestem w bibliotece już
7 stycznia od godz. 15.00  tematem będzie niezwykle  popularna
w ostatnim czasie technika decoupage.

Agnieszka Jeleń