Niezwykła przygoda z Dynastią Miziołków

Dodano: 21.12.2010
Spotkanie Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach

W ramach Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach 17 grudnia br. grono stałych czytelniczek omówiło zabawną książkę pt. „Dynastia Miziołków” Joanny Olech.

Książka ta to śmieszny i ciekawy pamiętnik, w którym 12 – letni chłopiec pieszczotliwie nazwany przez swoją mamę Miziołkiem, z humorem opowiada o swoich rodzicach Mamiszonie i Papiszonie oraz o swoich młodszych siostrach Kaszydle i Małym Potworze. Miziołek opisuje również swoje perypetie związane z wiekiem dorastania czyli pierwszą miłością i przyjaźnią.

Opowieść o Dynastii Miziołków wzbudziła wśród czytelniczek duże zainteresowanie i wiele emocji, ponieważ utożsamiły one swoje przeżycia z codziennymi problemami głównego bohatera.
Spotkanie przebiegało w ciepłej i miłej atmosferze.

Beata Lubaś - GBP w Jaśle z/s w Szebniach