BIBLIOTEKA MIEJSCEM SPOTKAŃ

Dodano: 22.12.2010
A A A
Warsztaty sztukatorskie w trzcinickiej bibliotece    Biblioteka to nie tylko składnica książek, czasopism czy miejsce promocji czytelnictwa. To także miejsce spotkań dla osób, które chcą spędzić czas w sposób twórczy i aktywny.

    Jak rozpocząć swoją przygodę ze sztuką decoupage,  mogły dowiedzieć się uczestniczki spotkania  WARSZTATY SZTUKATORSKIE W BIBLIOTECE,   które odbyło się   16 grudnia, w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.    Niezwykle modna ostatnio sztuka czyli zdobienie przedmiotów techniką serwetkową   zainspirowała uczestniczki, które wzięły udział w pokazie – jak zrobić bombkę decoupage.
Same także mogły spróbować swoich sił w tej  oryginalnej metodzie zdobniczej.  
Na spotkaniu zaprezentowane zostały także wszystkie wydawnictwa dotyczące decoupage dostępne w bibliotece, gazetki, książki, a także pomoce potrzebne do zabawy w decoupażystę.    Wszystkie prace powstałe na warsztatach można oglądać na wystawie w Filii GBP w Trzcinicy.

Kolejne spotkanie  w ramach warsztatów sztukatorskich odbędzie się  już w styczniu.Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner