BIBLIOTEKA GMINY JASŁO WYRÓŻNIONA

Dodano: 04.01.2011
A A A
Już po raz czwarty Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach znalazła się w gronie osób i instytucji nagrodzonych za najlepiej przeprowadzoną kampanię "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Już po raz czwarty Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach znalazła się w gronie osób i instytucji nagrodzonych za najlepiej przeprowadzoną kampanię "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Z ogromną radością informujemy, że Fundacja ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom przyznała   bibliotece wyróżnienie specjalne  za realizację działań w roku szkolnym 2009/2010.
Przyznany dyplom i nagrody książkowe są wyrazem uznania zarówno dla koordynatora akcji p. Agnieszki Jeleń, jak również wszystkich współpracowników, którzy równie aktywnie angażują się w liczne działania promujące głośne czytanie.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach aktywnie uczestniczy w tej kampanii od początku jej trwania organizując różnego typu imprezy popularyzujące książkę i czytelnictwo, przez cały rok, we wszystkich swoich placówkach na terenie gminy.  


 
Oólnopolskie imprezy takie jak – Tydzień Czytania Dzieciom, Urodziny Książkowego Misia czy Mikołajki z Mikołajkiem od kilku lat realizowane w bibliotece na stałe wpisały się już w kalendarium ważniejszych działań tu przeprowadzonych. Spotkania w ramach akcji są jednymi z bardziej znaczących inicjatyw, które skupiają niezwykle liczne grono czytelników, wolontariuszy czy sympatyków głośnego czytania, integrując w ten sposób społeczność lokalną i promując bibliotekę i jej  działania na zewnątrz.
   
GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności