Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło

Dodano: 21.02.2011
A A A
W sobotę 19 lutego br. w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy odbył się Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło.     W sobotę 19  lutego br. w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy odbył się Turniej  Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich  o Puchar Wójta  Gminy Jasło.


W turnieju wzięło udział  5 drużyn z miejscowości  Szebnie, Warzyce, Wolica, Trzcinica i Osobnica.  Rywalizacja odbywała się  systemem  każdy z każdym.  Po zaciętych i wyrównanych  meczach  grupowych, które stały na wysokim poziomie, zwyciężyła drużyna  z Osobnicy.

     Końcowa klasyfikacja  turnieju przedstawia się następująco:

  1. Osobnica
  2. Wolica
  3. Trzcinica
  4. Szebnie
  5. Warzyce
Wójt Gminy Jasło  Stanisław Pankiewicz, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Jasło Stanisław Marszałek  oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy Dorota Biel wręczyli  zwycięzcom pamiątkowe puchary.  Dodatkowo wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe (piłki siatkowe).
Organizatorzy przyznali również dwa indywidualne wyróżnienia dla :

  •     Pawła Pyznara  z Osobnicy  - najlepszego zawodnika atakującego,
  •     Jacka Budziaka  z Osobnicy  – najlepszego zawodnika rozgrywające.

Turniej cieszy się dużym zainteresowaniem. Odbywał się w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy  wykazywali wysokie umiejętności  i z wielkim zaangażowaniem walczyli na boisku.

M. ZajchowskiCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności