”Za zasługi dla Obronności Kraju”

Dodano: 23.02.2011
A A A
Srebrne medale ”Za zasługi dla Obronności Kraju” otrzymali także mieszkańcy Gminy Jasło
Medale ”Za zasługi dla Obronności Kraju” zostały wręczone rodzicom, których co najmniej trzech synów pełniło zasadniczą służbę wojskową. Uroczystość odbyła się we wtorek, 22 lutego 2011 r.  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego  w Jaśle.


Wśród wyróżnionych znalazły się cztery rodziny z terenu Gminy Jasło, którzy otrzymali srebrne medale, tj:
  •     Maria i Ryszard Cieśla
  •     Krystyna Fary
  •     Zofia i Antoni Kosiba
  •     Maria i Marian Lubelczyk


Oprócz tego mieszkaniec naszej gminy -  plutonowy podchorąży rezerwy Bogdan Niemiec wyróżniony został mianowaniem na stopień podporucznika. Otrzymał on akt mianowania w formie patentu oficerskiego od Prezydenta RP.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności