Młodzież z Osobnicy kibicowała siatkarzom Asseco Resovii

Dodano: 23.02.2011
A A A
8 lutego 2011r. zorganizowany został wyjazd uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 w Osobnicy na rewanżowe spotkanie Challenge Round Pucharu CEV Asseco Resovia Rzeszów – CAI Truel (Hiszpania).

    8 lutego 2011r. z inicjatywy pani Beaty Kapanowskiej zorganizowany został wyjazd uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 w Osobnicy na rewanżowe spotkanie Challenge Round Pucharu CEV Asseco Resovia Rzeszów – CAI  Truel (Hiszpania). Mecz był rozgrywany  w Regionalnym Centrum Widowiskowo-Sportowym (Hala Podpromie) w Rzeszowie.


Uczniowie wraz z opiekunami mieli możliwość obejrzenia najpierw rozgrzewki zawodników a później zmagań drużyny Resovii z przeciwnikiem. Mecz dostarczył młodym kibicom wiele emocji, którzy jak prawdziwi i wierni kibice wspierali swoją drużynę  w sytuacjach dobrych  i złych. Mimo, że  był  on dość trudny dla naszej drużyny, pełen nerwowości i nierównej gry zakończył się zwycięstwem rzeszowskiej drużyny. Po meczu uczniowie mogli się sfotografować  z ulubionymi siatkarzami oraz uzyskać autograf.


Dzień ten pozostanie długo w pamięci uczniów, którzy byli bardzo zadowoleni  i szczęśliwi , że mogli uczestniczyć w tak bardzo emocjonującej imprezie sportowej.

ZS Osobnica
 Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner