Młodzież Zapobiega Pożarom

Dodano: 02.03.2011
A A A
W dniu 1 marca 2011r., w Zespole Szkół w Szebniach odbył się 11-ty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej – Młodzież Zapobiega Pożarom.
W dniu 1 marca 2011r., w Zespole Szkół w Szebniach odbył się 11-ty Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej – Młodzież Zapobiega Pożarom. W Turnieju wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Jasło.
Konkurs został przeprowadzony przez Komisję z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle w składzie Komendant Powiatowy PSP st.bryg. Wiesław Latoszek oraz mł.bryg. Ireneusz Zagórski. Rozegrany został w dwóch kategoriach – szkół podstawowych i gimnazjów. Opiekunem i organizatorem  ze strony Zarządu Gminnego był Przewodniczący Rady Gminy Jasło, Z-ca Prezesa ZGZOSP RP Józef Dziedzic.Wśród zaproszonych gości udział wzięli Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP Adam Rozmus, Sekretarz Zarządu Gminnego OSP RP Adam Rutyna, ks prałat - kapelan strażaków Wacław Rybka, Komendant Gminny OSP Jerzy Sanokowski, Kierownik Posterunku Policji w Jaśle Robert Szot oraz gospodarz - Dyrektor Zespołu Szkół w Szebniach Paweł Rozmus.W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Michał Dybaś ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy a w kategorii gimnazjów Mateusz Mastaj w Gimnazjum w Szebniach.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a zwycięzcy pamiątkowe statuetki strażackie oraz dyplomy.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności