JESTEM W BIBLIOTECE czyli piątkowe warsztaty plastyczno - literackie

Dodano: 08.03.2011
A A A
Piątkowy mix czyli jestem w bibliotece - pod takim hasłem w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbywają się cotygodniowe warsztaty plastyczno - literackie dla dzieci i młodzieży.


Piątkowy mix czyli jestem w bibliotece - pod takim hasłem w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbywają się cotygodniowe warsztaty plastyczno  - literackie dla dzieci i młodzieży.
Niecierpliwie czekając na szybkie nadejście wiosny  uczestnicy zakończyli zajęcia o tematyce zimowej.  W styczniu i lutym doskonalili  swoje umiejętności ozdabiając przedmioty techniką decoupage.


Doskonałą zabawą okazały się warsztaty z zastosowaniem  paper machè - czyli  masy papierowej. Młodzi hobbyści oklejając  i malując zwykłe butelki, przekształcili je w  niepowtarzalne, fantazyjne  flakony. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty tworzenia kwiatów z papieru oraz kolorowe  kompozycje z bibuły i krepiny.


Zajęcia prowadzone w FGBP  umożliwiają  wszechstronny  rozwój zainteresowań plastycznych dzieci i młodzieży. Pobudzają chęć do działania, aktywność i kreatywność. Zabawa sztuką,  zastosowanie różnych technik plastycznych i rękodzielniczych połączone z rozmowami o książkach i literaturze to doskonały sposób na spędzenie piątkowego popołudnia.

Już w marcu rozpoczynamy cykl spotkań o tematyce
wiosenno- wielkanocnej.

 Zapraszamy na zajęcia, w każdy piątek od godz 15.00.


Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner