Choinka w Zimnej Wodzie

Dodano: 11.03.2011
A A A
W czwartek, 03.03.2011 roku w Domu Ludowym w Zimnej Wodzie odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci.
  
W czwartek,  03.03.2011 roku w Domu Ludowym w Zimnej Wodzie odbyła się zabawa karnawałowa ,,Choinka” dla dzieci. Organizatorami tej imprezy byli: Radny Józef Dziedzic oraz świetlicowa Marta Filip.


W zabawie uczestniczyły dzieci od 1 roku do klas gimnazjalnych. Przeprowadzono wiele konkursów i zabaw, za które wręczano nagrody i upominki. W czasie zabawy dzieci pokazywały swoje umiejętności m.in. śpiewały piosenki, mówiły wiersze, tańczyły i brały udział w wielu konkursach. Za najlepsze miejsca dzieci zostały nagrodzone przez pana Radnego, natomiast nagrody wręczał Św. Mikołaj. Całą imprezę umilał zespół muzyczny C’EAST LA VIE. 
Rodzice wraz z dziećmi dziękują organizatorom za  wspaniałą i miłą zabawę  licząc, że powtórzy się w przyszłym roku.

Rodzice
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności