BIBLIOTEKA MIEJSCEM SPOTKAŃ czyli WIELKANOCNA PRACOWNIA W TRZCINICY

Dodano: 29.03.2011
A A A
W czasie 4 marcowych spotkań, współpracujące z biblioteką pasjonatki rękodzieła, mogły uczyć się i doskonalić swoje umiejętności malując pisanki techniką decoupage.

    
    Święta wielkanocne coraz bliżej. W naszych domach powoli zaczynają się  przygotowania do tych niezwykłych dni.  By w pełni poczuć wielkanocną atmosferę   musimy zadbać o to, aby wokół nas  zrobiło się  wiosennie i kolorowo. Ważnym elementem wiosennego świętowania są niewątpliwie dekoracje.  Te stworzone własnoręcznie, są niepowtarzalne, oryginalne i najpiękniejsze. A ozdoby, które tworzy się wspólnie, w dobrym towarzystwie i przyjaznej  atmosferze, dają najpiękniejszy wizualny efekt. W myśl tej zasady,  w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, odbyły  się  warsztaty sztukatorskie „Wielkanocna pracownia w bibliotece”, organizowane w ramach cyklu „Biblioteka miejscem spotkań”.    W czasie 4 marcowych spotkań, współpracujące z biblioteką  pasjonatki rękodzieła, mogły uczyć się i doskonalić swoje umiejętności  malując pisanki techniką decoupage.


    Jajka styropianowe, plastikowe, drewniane, czy też tradycyjne wydmuszki ozdobione popularną w ostatnim czasie techniką serwetkową,  stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego malowania pisanek.
Efekt wart jest  starań, a takie niezwykłe jajka   są  nie tylko piękną dekoracją wielkanocnego stołu, ale mogą być także bardzo ciekawym, unikalnym i niepowtarzalnym prezentem dla bliskich, przyjaciół lub znajomych.


Agnieszka Jeleń

 

 

           

          Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności