Głośne czytanie wśród papierowych pisanek w bibliotece

Dodano: 11.04.2011
A A A
W czwartek 7 kwietnia, Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy gościła grupę pierwszoklasistów, uczniów Szkoły Podstawowej na nietypowej lekcji bibliotecznej


    Przygotowania do Świąt Wielkanocnych  ruszyły pełną parą.  Pasjonaci sztuk plastycznych i rękodzieła, własnoręcznie malują pisanki,  robią stroiki i kartki. Także w bibliotece zagościł już świąteczny czas.  Dekoracji przybywa,  a  i atmosfera robi się coraz bardziej wielkanocna.    W czwartek, 7 kwietnia,  Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy gościła grupę  pierwszoklasistów, uczniów Szkoły Podstawowej.  Na tej nietypowej lekcji bibliotecznej dzieci  poznały technikę wykonywania pisanek z papieru.  Kolorowe, własnoręcznie zrobione i co najważniejsze nietłukące się jajka  będą zapewne  wspaniałą dekoracją niejednego koszyczka.     Tradycyjnie jak to w bibliotece,  w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom,  nie zabrakło także  głośnego czytania i konkursu zagadek, który sprawił dzieciom dużo frajdy i radości.Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner