Biblioteka – Miejsce aktywne - nagroda dla bibliotek gminy Jasło

Dodano: 29.04.2011
A A A
Podczas konferencji podsumowującej I rundę Programu Rozwoju Bibliotek dla województwa podkarpackiego wyróżnienie otrzymała m.in. Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.

       Konferencja podsumowująca I rundę Programu Rozwoju Bibliotek dla województwa podkarpackiego odbyła się w Bibliotece Uniwersytetu Rzeszowskiego 27 kwietnia 2011r.

       Podczas uroczystej gali przedstawiciel Zarządu Stowarzyszenia Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL wręczył specjalne wyróżnienia dla pięciu bibliotek z województwa podkarpackiego. Wśród nagrodzonych znalazła się również Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach, która otrzymała wyróżnienie za pasję i zaangażowanie w edukacyjny proces planowania strategicznego „Biblioteka – Miejsce aktywne” realizowany w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Wielki to dla nas zaszczyt, że  w gronie dużo większych bibliotek miejskich w Cieszanowie i Tyczynie oraz gminnych w Miejscu Piastowym i Lubeni praca naszej gminnej biblioteki i filii w Osobnicy i Trzcinicy została tak wysoko oceniona.      Na konferencji nie zabrakło przedstawicieli Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, WiMBP w Rzeszowie, Urzędu Marszałkowskiego, Stowarzyszenia CAL, samorządów województwa podkarpackiego oraz Biblioteki Uniwersytetu Rzeszowskiego.       Nasza biblioteka na podsumowanie pierwszej rundy programu przygotowała prezentację multimedialną na temat edukacji w bibliotece oraz zmian jakie dokonały się w bibliotekach gminy Jasło po przystąpieniu do PRB.

GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności