Co mamy dla mamy?

Dodano: 01.06.2011
A A A
Co mamy dla mamy czyli majowe zajęcia plastyczno - literackie w bibliotece


    Maj to cudowna, wiosenna pogoda, maj to słońce i kwiaty, to paleta barw i zapachów. W maju obchodzimy także Dzień Matki, święto naszych najukochańszych mam, rodzicielek, opiekunek i najlepszych przyjaciółek.
    To święto - o którym nie może zapomnieć żadne z dzieci, stało się inspiracją do poszukiwania nowych, twórczych pomysłów, które  realizowali uczestnicy cotygodniowych  warsztatów plastyczno-literackich z cyklu „Piątkowy mix czyli jestem w bibliotece”, odbywających się w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy.
    Tym razem, młodzi  artyści bawiąc się papierem, stworzyli dla swoich mam wspaniałe, oryginalne i niepowtarzalne prezenty.


Kolorowe kartki szybko zamieniły się w piękne obrazki, do zrobienia których wykorzystano  metodę origami płaskiego z koła.  Również metodą origami, mali uczestnicy stworzyli fantazyjne  papierowe koszyczki. Później  pozostały tylko życzenia  i wielki całus dla mamy.
    Takie upominki to dla dzieci wielka frajda - a dla mamy bezcenny prezent.

Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności