Festyn rodzinny w Szebniach

Dodano: 01.06.2011
A A A
W niedzielę 29 maja 2011r. na stadionie przy Zespole Szkół w Szebniach odbył się „Festyn rodzinny” zorganizowany przy współudziale Rady Rodziców, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Szebniach.
W niedzielę 29 maja 2011r. na stadionie przy Zespole Szkół w Szebniach odbył się „Festyn  rodzinny” zorganizowany przy współudziale Rady Rodziców, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Szebniach.

Na scenie uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szebniach zaprezentowali swój talent i umiejętności poprzez bogaty program artystyczny, który został przygotowany wraz z nauczycielami. Imprezę otworzył recital młodzieży gimnazjalnej. Następnie wystąpili uczniowie nauczania zintegrowanego ze spektaklem „Swing w uliczce”, przedstawieniem „Polka, taniec i piosenki” oraz spotem reklamowym pod tytułem „Dbaj o swoją przyszłość”. Najmłodsi prezentujący, uczniowie oddziału przedszkolnego, wyśpiewali i wyrecytowali wiele ciepłych słów dla swoich mam z okazji Dnia Matki. Program artystyczny wzbogacony został występem uczniów klasy IV w scenie z parasolkami pt. „Tęcza” oraz przedstawieniem piątoklasistów „SMS od Zeusa”. Wiele entuzjazmu wśród publiczności wywołali uczniowie prezentujący piosenkę obcojęzyczną oraz występ szkolnego zespołu wokalnego.
Uczestnicy festynu mogli na kiermaszu i w drodze licytacji dokonać zakupu prac uczniowskich wykonanych w szkole, w zaprzyjaźnionych świetlicach oraz Gminnej Bibliotece w Szebniach. 

Impreza obfitowała w wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz walki judo, pokaz ratownictwa drogowego, tresura psów, prezentacja ułańskiego pułku „Niepołomice” oraz rodzinne przejażdżki bryczką. Uczestnicy imprezy mogli wykazać się swoją wiedzą z zakresu motoryzacji, biorąc udział w konkursie motoryzacyjnym oraz siłą i sprawnością fizyczną w konkurencji-rodzinne przeciąganie liny.

Dla najmłodszych uczestników festynu wielką atrakcją był dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalniami i trampolinami.

Dochód z imprezy został przekazany na potrzeby  szkoły w Szebniach. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie „Festynu rodzinnego” składamy serdeczne podziękowania. 

ZS Szebnie
   Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności