Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Warzycach

Dodano: 15.06.2011
A A A
W sobotę, 11 czerwca w Zespole Szkół w Warzycach odbył się piknik rodzinny, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.
W sobotę, 11 czerwca w Zespole Szkół w Warzycach odbył się piknik rodzinny, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

Przed południem w tym dniu miały miejsce różne konkurencje sportowe, w których brali udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Następną atrakcją były występy solistów, po których odbyło się przedstawienie teatralne pt. "Śpiąca królewna".


Tego dnia zaszczycili nas swoim pokazem harleyowcy.


Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja kawaleryjskiej szermierki zorganizowana przez Jana Urbana oraz możliwość przejażdżki na koniach.Na terenie szkoły dzieci i rodzice mieli możliwość obejrzenia zastosowania 2,5 metrowego toru powietrznego, zakupionego w ramach realizacji projektu pod nazwą „Program Rozwojowy Zespołu Szkół w Warzycach" realizowany w ramach Poddziałanie nr 9.1.2, Działanie nr 9.1 Priorytet IX  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W ramach tegoż projektu uczestnicy pikniku mogli obejrzeć prezentację przygotowaną podczas wycieczki naszych uczniów w dniach 25-26 maja 2011r. do Wiednia. Ogromną popularnością cieszył się konkurs strzelania do celu. Dla najmłodszych uczestników wielką atrakcją była możliwość poskakania na trampolinie.


Jak co roku zaszczycili nas swoją obecnością strażacy z OSP Warzyce, którzy dali pokaz sprzętu strażackiego i sposobów gaszenia pożaru. Nie zapomniano również o posiłku, który dla dzieci przygotowali rodzice.Dzień ten zakończył się dyskoteką.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się
w organizację tego dnia.


ZS WarzyceCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności