Kolorowe nakrętki dla Gabrysia

Dodano: 08.07.2011
A A A
Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół w Warzycach wzięli udział w zbiórce plastikowych nakrętek. Przeprowadzenie tej zbiórki miało jeden cel – pomóc małemu Gabrysiowi mieszkańcowi Warzyc w kosztownej rehabilitacji.„Kiedy możesz pomóc - zrób to, nie wahaj się”


Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół w Warzycach wzięli udział w zbiórce plastikowych nakrętek. Do akcji tej przystąpili nie tylko nasi uczniowie, ich rodziny ale i mieszkańcy Warzyc, świetlice młodzieżowe z Warzyc,  Zimnej Wody, Bierówki oraz Gimnazjum nr 1 im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle, którego dyrektorem jest Pan Kazimierz Mikrut  a także wychowawczyni Pani Marlena Filip, która wspierała tę akcję ze swoją klasą.Przeprowadzenie tej zbiórki miało jeden cel – pomóc małemu Gabrysiowi mieszkańcowi Warzyc  w kosztownej rehabilitacji. Udało się - wszyscy, którzy chcieli pomóc rodzicom Gabrysia zebrali ponad czterysta kilogramów nakrętek, być może to niewiele ale to dopiero początek. Machina poszła  w ruch i nikt nie powiedział, że to koniec tak wspaniałej akcji, która tak naprawdę  nie kosztuje nic, tylko odrobinę chęci.
Przecież tak niewiele trzeba aby pomóc drugiemu człowiekowi. Takim wspaniałym przykładem są nasze dzieci, które to mobilizowały nas do pomocy w zbieraniu zakrętek, jak również wychowawcy w szkole, którzy potrafili rozgrzać atmosferę potrzeby pomocy drugiej osobie u swoich wychowanków.Wszystkim osobom, które pomogły zebrać nakrętki dla małego Gabrysia bardzo dziękują rodzice Ewa i Andrzej, rada rodziców i grono pedagogiczne Zespołu Szkół w Warzycach.                                                                    
Jadwiga ZającCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner