Ostrzeżenie meteorologiczne

Dodano: 11.07.2011
A A A
Przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas, których opady deszczu wyniosą do 40mm, lokalnie do 60mm, a wiatr osiągnie w porywach do 95km/h. Najintensywniejszy przebieg zjawisk spodziewany jest w godzinach popołudniowych i wieczornych.


OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE Nr 41


Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

Zjawisko: Silne burze z gradem
Stopień zagrożenia: 2

Ważność: od godz. 07:00 dnia 11.07.2011 do godz. 23:00 dnia 11.07.2011
Obszar: Województwo podkarpackie

Przebieg: Przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas, których opady deszczu wyniosą do 40mm, lokalnie do 60mm, a wiatr osiągnie w porywach do 95km/h. Najintensywniejszy przebieg zjawisk spodziewany jest
w godzinach popołudniowych i wieczornych.


Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska 90%


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner