Ostrzeżenie hydrologiczne

Dodano: 20.07.2011
A A A
W godzinach popołudniowych i nocnych w wyniku prognozowanych w dalszym ciągu intensywnych opadów deszczu o charakterze burzowym w zlewni Wisłoki, Wisłoka i Sanu oraz na mniejszych bezpośrednich dopływach Wisły na terenie województwa w miejscach wystąpienia burz możliwy gwałtowny wzrost poziomu wody i lokalnie przekroczenie stanów ostrzegawczych.


OSTRZEŻENIE HYDROLOGICZNE Nr 21


SHO Kraków BPH O/Kraków IMGW PIB

Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanu ostrzegawczego
Stopień zagrożenia: 2

Ważność: od godz. 13:00 dnia 20.07.2011 do godz. 08:00 dnia 21.07.2011
Obszar: Województwo podkarpackie

Przebieg: W godzinach popołudniowych i nocnych w wyniku prognozowanych w dalszym ciągu intensywnych opadów deszczu o charakterze burzowym w zlewni Wisłoki, Wisłoka i Sanu oraz na mniejszych bezpośrednich dopływach Wisły na terenie województwa w miejscach wystąpienia burz możliwy gwałtowny wzrost poziomu wody i lokalnie przekroczenie stanów ostrzegawczych.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska 90%


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności