INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:42

Dodano: 29.07.2011
A A A
Na Wiśle poniżej ujścia Wisłoki przewidywane jest dalszy wzrost stanów wody w strefie stanów wysokich, poniżej stanów ostrzegawczych. W ciągu najbliższej doby w związku z prognozowanymi opadami o charakterze burzowym, w miejscu wystąpienia opadu na dopływach Wisły na terenie województwa, istnieje możliwość gwałtownych wzrostów poziomu wody z możliwością lokalnego przekroczenia stanów ostrzegawczych.

Nazwa biura: IMGW Kraków

Zjawisko: Wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych
Stopień zagrożenia: 2

Ważność: od godz. 10:00 dnia 29.07.2011 do godz. 10:00 dnia 30.07.2011
Obszar: Województwo podkarpackie

Przebieg: Na Wiśle poniżej ujścia Wisłoki przewidywane jest dalszy wzrost stanów wody w strefie stanów wysokich, poniżej stanów ostrzegawczych. W ciągu najbliższej doby w związku z prognozowanymi opadami o charakterze burzowym, w miejscu wystąpienia opadu na dopływach Wisły na terenie województwa, istnieje możliwość gwałtownych wzrostów poziomu wody z możliwością lokalnego przekroczenia stanów ostrzegawczych.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska 100%


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności