Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

Dodano: 20.09.2011
A A A
Na stadionie sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze.
W dniu 18 września 2011r. na stadionie sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze. Zarząd Oddziału Gminnego OSP RP co drugi rok organizuje tego typu zawody a tegoroczne cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 
Zawody przeprowadziła pięcioosobowa komisja z PSP Jasło pod przewodnictwem st. kpt. Sławomira Madejczyka.  Na zawody przybyli  Stanisław Pankiewicz Wójt Gminy Jasło, Józef Dziedzic Przewodniczący Rady Gminy wraz z radnymi a także Komendant  Powiatowy PSP w Jaśle st. bryg. Wiesław Latoszek.


Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych – seniorzy i drużyny młodzieżowe. W kategorii seniorów przystąpiło 8 drużyn męskich (Bierówka, Chrząstówka, Niepla, Opacie, Osobnica, Szebnie, Trzcinica, Warzyce) i drużyna żeńska z OSP Szebnie. W kategorii młodzieżowej wystąpiły dwie drużyny chłopców i dwie drużyny dziewczyn z Bierówki i Chrząstówki.


Klasyfikacja końcowa:

  • Drużyny młodzieżowe

Dziewczęta

1.    Bierówka
2.    Chrząstówka

Chłopcy

1.    Bierówka
2.    Chrząstówka

  • Drużyny seniorów

Kobiety

1.    Szebnie

Mężczyźni

1.    Warzyce
2.    Trzcinica
3.    Niepla

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe oraz puchary. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca biorą udział w zawodach powiatowych.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności