Czas na aktywność w gminie Jasło

Dodano: 05.09.2011
A A A
W dniach od 25.08 do 26.08.2011 r. Uczestnicy Projektu brali udział w Treningu Kompetencji Rodzinnych (Rodzicielskich) wraz z dziećmi.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle realizuje w roku 2011 projekt „Czas na aktywność w Gminie Jasło”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet VII, Działanie 7.1, Podziałanie 7.1.1. W projekcie bierze udział 21 osób z terenu naszej gminy.

W dniach od 25.08 do 26.08.2011 r. Uczestnicy Projektu brali udział w Treningu Kompetencji Rodzinnych (Rodzicielskich) wraz z dziećmi. W ramach tego szkolenia Uczestnicy poznawali m.in. podstawowe funkcje rodziny, jej potencjalne zagrożenia, analizowane były relacje z dziećmi i współmałżonkami Było to 2-dniowe szkolenie wyjazdowe w miejscowości Przysietnica k. Brzozowa.Panie oprócz zaplanowanych zajęć dydaktycznych miały czas na rekreacje razem z dziećmi. W czasie gdy mamy uczestniczyły w szkoleniu, dzieci otoczone były fachową opieką. Miały możliwość korzystania z różnych atrakcji dostępnych na terenie ośrodka tzn. jazda konna, park linowy, przejazd kolejką, „przelot na miotle”, garncarstwo.

R. Wachel
GOPS w Jaśle


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności
baner